Filtruj według

Rosenthal Versace Virtus Gala - sztuka i elegancja w porcelanie

Kolekcja Rosenthal Versace Virtus Gala to wyraz wyrafinowanego połączenia sztuki porcelany z luksusem mody. Ta seria, będąca owocem współpracy między Rosenthal a legendarnym domem mody Versace, prezentuje ekskluzywne porcelanowe przedmioty, które łączą w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnym designem.

Design i inspiracja Versace 

Rosenthal Versace Virtus Gala czerpie inspiracje z charakterystycznego dla Versace stylu, znacznego bogatymi wzorami i odważnymi kolorami. Każdy element kolekcji odzwierciedla luksusowy charakter marki Versace, wprowadzając do wnętrz element wyszukanego designu i przepychu.

Charakterystyczną cechą serii Virtus Gala jest jej ekskluzywne wykończenie, które łączy w sobie złote akcenty, intensywne kolory i wyrafinowane wzory. Każdy przedmiot z kolekcji jest nie tylko funkcjonalny, ale również stanowi dekoracyjne dzieło sztuki.

Rosenthal Versace Virtus Gala jest idealna do używania podczas specjalnych okazji. Od eleganckich kolacji po uroczyste przyjęcia, porcelana ta dodaje każdemu wydarzeniu odrobiny luksusu i ekskluzywnego stylu.

Wyjątkowy prezent dla miłośników luksusu 

Elementy z kolekcji Virtus Gala są również doskonałym pomysłem na wyjątkowy prezent. Ich luksusowy charakter i wyjątkowy design sprawią, że będą one cenione przez każdego miłośnika elegancji i stylu Versace.

Wybierając Rosenthal Versace Virtus Gala, decydujesz się na wprowadzenie do swojego domu luksusowej elegancji w porcelanowej formie. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą połączyć tradycję porcelany z nowoczesnym designem i luksusem marki Versace.

Dowiedz się więcejShow less

Menu

Ustawienia

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się