Filtruj według

Rosenthal Tajemniczy Ogród - porcelanowe odbicie tajemniczej natury

Kolekcja Rosenthal Tajemniczy Ogród to unikalna seria porcelanowych dzieł, która przenosi tajemniczy i zaczarowany świat ogrodów do wnętrz domowych. Zainspirowana ukrytymi zakątkami natury, łączy ona w sobie mistycyzm, elegancję i wyrafinowanie.

Rosenthal, znany z tworzenia wyrafinowanych kolekcji porcelany, w serii Tajemniczy Ogród czerpie inspirację z sekretnych, pełnych tajemnic ogrodów. Kolekcja ta jest hołdem dla ukrytego piękna natury, które często pozostaje niewidoczne dla oczu.

Mistyczna elegancja w sercu domu 

Tajemniczy Ogród od Rosenthal charakteryzuje się subtelnością i głębią w swoim wzornictwie. Delikatne motywy florystyczne, połączone z bogatymi kolorami i niuansami, tworzą niepowtarzalną atmosferę tajemniczości i elegancji. Każdy element serii jest prawdziwym dziełem sztuki.

Porcelana z serii Tajemniczy Ogród nie jest tylko pięknym elementem dekoracyjnym, ale także praktycznym przedmiotem użytkowym. Doskonale nadaje się do codziennego użytku oraz na specjalne okazje, dodając każdemu spotkaniu niezwykłego charakteru.

Porcelanowy ogród tajemnic 

Kolekcja Tajemniczy Ogród oferuje szeroki wybór przedmiotów, od talerzy po filiżanki i wazy, pozwalając na stworzenie kompletnego zestawu. Dostępne są różne rozmiary i kształty, umożliwiające dostosowanie do każdego stylu życia i preferencji.

Wybierając kolekcję Rosenthal Tajemniczy Ogród, wprowadzasz do swojego domu atmosferę tajemniczości i elegancji. To doskonały sposób na dodanie wyjątkowego akcentu do domowej przestrzeni, celebrując zarówno piękno natury, jak i sztukę porcelany.

 

Dowiedz się więcejShow less

Menu

Ustawienia

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się