×

Figura znak zodiaku Strzelec

730,00 zł (brutto)
help_outlineZapytaj o produkt
Figura znak zodiaku Strzelec

Figura znak zodiaku Strzelec

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kod produktu:
DK94141
Ulubione0
Dodaj do porównania0
Obserwuj
Opis

Artykuł #DK94141

Wysokość: 25 cm

Strzelec: 22.11–21.12

Materiał: Polyresin

Polyresin powstaje przez połączenie pyłu ceramiczno-alabastrowego z syntetycznymi żywicami. Dzięki obróbce termicznej daje możliwość produkowania przedmiotów o właściwościach i trwałości niemalże identycznych jak klasyczna porcelana.

Christel Marott była uznawaną duńską artystką, która znana była z tworzenia ilustracji dla duńskich i zagranicznych czasopism, w tym magazynów modowych, oraz dostarczania ilustracji do cotygodniowych horoskopów na przestrzeni wielu lat. Podczas swojego pobytu w Rzymie, zainteresowała się głęboko astrologią, co później zaowocowało stworzeniem pierwszych znaków zodiaku dla czasopisma Søndags-BT w 1979 roku, a ostatnich wersji tych znaków dziesięć lat później. Ilustracje znaków zodiaku Christel były wykorzystywane jako elementy cotygodniowych horoskopów w Søndags-BT przez kolejne 16 lat, od 1979 do 1995 roku.

Jej zainteresowanie astrologią oraz umiejętności artystyczne znalazły również wyraz w serii rzeźb zodiaku, które zaprojektowała. Te rzeźby stały się później popularnym prezentem. Obecnie wnuk Christel, Christoffer Marott, kontynuuje dziedzictwo i sukcesy swojej babci poprzez wznowienie popularnych dzieł artystki. Dzięki jego zaangażowaniu prace Christel Marott pozostają doceniane i cieszą się popularnością także obecnie.

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
DK94141

Menu

Ustawienia

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się