HORECA

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku HoReCa oraz obecnym trendom gastronomicznym chcielibyśmy zaprosić do świata gastronomii premium.

Dobrze i stylowo dobrana aranżacja i nakrycie stołu tworzą wyjątkową atmosferę i doświadczenia gości w każdym hotelu, restauracji czy kawiarni. Piękne filiżanki, talerze lub innego typu porcelana hotelowa i gastronomiczna pomagają w budowaniu wizerunku oraz wyróżnieniu się od konkurencji, a tym samym pozytywnej oceny w oczach gości.Grupa Rosenthal & Sambonet to niezwykłe połączenie włoskiego designu z niemiecką funkcjonalnością i precyzją. Do połączenia tych firm doszło w roku 2009. W ten sposób powstała silna grupa kapitałowo-produkcyjna  z branży HoReCa, które tworzą najwyższej jakości porcelanę, sztućce, szkło, elementy stalowe oraz dodatki: Rosenthal, Sambonet, Paderno, Arzberg oraz Arthur Krupp. Siła tych marek tkwi w wieloletnim doświadczeniu i tradycji oraz w zapewnieniu wysokiej jakości, dzięki czemu możemy być pewni, że dostarczają one wyposażenie gastronomii i hoteli odpowiadając na wszystkie, nawet te najbardziej wyrafinowane potrzeby branży.

Wyposażenie kuchni hotelowej, restauracyjnej, czy małej, przytulnej kawiarni jest specjalnością Paderno, a dokładnie „Alluminio Paderno” -  jednej z marek należących do grupy. Została on założona w 1925r. jako firma specjalizująca się w produkcji przedmiotów gospodarstwa domowego - garnków, patelni i itp. Z upływem lat Paderno rozwijało coraz nowsze technologie i doskonaliło produkcję profesjonalnych urządzeń i artykułów kuchennych dla kanału HoReCa stając się ostatecznie niekwestionowanym ekspertem w tej branży.

Z kolei włoska marka Sambonet uzupełni ofertę wyposażenia dla gastronomi i hoteli premium w produkty wykonane ze stali szlachetnej oraz srebra.

Porcelana HoReCa z linii Rosenthal oraz Arthur Krupp stanowi idealną odpowiedź zarówno na potrzeby kuchni tradycyjnej, kuchni Fusion, jak i kuchni molekularnej. Talerze i filiżanki Rosenthal wykonane z naturalnych surowców stanowią świetne uzupełnienie dla hoteli, restauracji czy kawiarni promujących ekożywność i organic food.

Śledzenie nowoczesnych trendów gastronomicznych oraz wprowadzanie innowacyjnych produktów i rozwiązań dla potrzeb branży HoReCa to główne założenia, którymi kieruje się grupa Rosenthal & Sambonet.

Sprawdź naszą ofertę:

Szczegółowe informacje uzyskasz pod adresem email - horeca@rosenthal.pl


Menu

Ustawienia

Udostępnij

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Zarejestruj się

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy obserwowanych.

Zarejestruj się